Evrensel Yaşam Enerjisi

EVRENSEL YAŞAM ENERJİSİ

İçindeki enerjiyi hisset !


Hepimiz “Bugün çok enerjik hissediyorum!” cümlesini birçok kez söylemişizdir. Ama birçoğumuz içimizdeki enerjinin potansiyelinin farkında bile  değiliz. Bize hayat veren o güçlü enerjiyi pozitif yönde kullanırsak hayatımızı olumlu şekilde yönlendirebiliriz. Mutluluk gibi enerjide  paylaştıkça çoğalır 🙂 Bu yüzden bende sizle bu konuyu paylaşmak istedim…


 Evrensel enerji alanımız auramızdır*. Yaşam enerjisini ve auranın yoğunluğunu artırmanın en pratik yollarından biri nefes tekniklerini kullanarak meditasyon yapmaktır. Gözlerini kapat, derin bir nefes al, bir kaç saniye tut ve güçlü bir şekilde bırak. Kendini dinle sadece, kalbinin atışını duymaya çalış. Organlarının sana hayat vermek için yaydığı enerjiyi hissetmelisin. Onların sana verdiği enerjiyi hisset ve kullan.

*AURA: atmosfer 
İnsanların vücudunu çevreleyen elektromanyetik alana “Aura” denir.

Çok eski yıllardan beri içimizdeki  enerjiyi hissedip ona farklı farklı adlar vermişiz Hintliler Prana (yaşam soluğu), Yahudiler Kabala (yıldızsal ışık), Çinliler Chi ismini vermiş. Bu demek oluyor ki enerjinin temeli de eskiye dayanıyor. Eski çağlardan beri insan gücünü ve zihnimizi  kullanarak hayatımızı kolaylaştırmak için geliştirdiğimiz fikirler içimizdeki potansiyel enerji sayesinde oluyor.
ÖNERİ KUTUSU:

  1. Pozitif şekilde düşünmeye başlarsak, pozitif enerjiyi çekeriz , böylece bolluk dolu mutlu bir hayatımız olur her günü iyimserlik, arzu ve güçle yaşayın.
 1. Minnettar olmaya çalışın .Her şey için minnettar olursak, her durumla soğukkanlı, güvenli ve mutlu bir şekilde başa çıkabiliriz. Peki ama neler için minnettar olalım?
 • İyi ve kötü şeyler için.
 • Yaptığımız hatalar için, zira hatalarımız sayesinde ilerler ve öğreniriz.
 • Çok önemsiz gibi gözüken küçük şeyler için.
 • Yaşadığımız ve rüyalarımızı gerçekleştirebileceğimiz için.
 
 

ENERJİNİZİ TEST ETMEK İÇİN KÜÇÜK BİR DENEY 

 •   Tüm düşüncelerden uzaklaşıp sakin bir yere geçiyoruz.
 •  Önce avuç içlerimizi birbirine 20 saniye kadar ısınana kadar sürtüyoruz.
 •  Avcumuzu birbirine yakın tutarak ( birbirine değdirmeden) o şekilde biraz bekliyoruz. 
 • Aynı zamanda avcumuza odaklanıyoruz ve ellerimizi çok hafif sağa sola hareket ettirdiğimizde oluşan basıncı hissedebiliyoruz.
 •  Bu da içimizde oluşan enerji akımının bir deneyi. Ve bir süre sonra bağımlılık yapıyor denemek hepinizin hoşuna gidecektir 😁
 
 
 
 
 
 

Enerji konusunda eller önemli bir yere sahip  mesela deneyde uyguladığımız gibi. Günlük hayatımızda el ele tutuşarak birbirimize enerjimizi aktarabiliyoruz ve şifa uygulamalarımızı da avuç içimizdeki enerji ile sağlıyoruz.
👭👬

  Enerjiyi kullanabilmek sadece kendimiz için değil çevremizdeki diğer insanlara faydalı olabilmek için de güzel bir yoldur. Dünyada bazı insanlar sağlık problemi gibi sorunlarla karşılaşan diğer insanlara enerji sayesinde şifa verebilmektedir. Buna örnek olarak size Charlie Goldsmith’ i  verebilirim. Ben de onu TLC programında izleyip hayran kalmıştım. 🙏

https://www.tlctv.com.tr/program/sifaci    →Linkine buradan ulaşabilirsiniz. 

https://youtu.be/2avGjsmVKhA               → fragman 🙌

“Evrensel Yaşam Enerjisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s